Resultatliste Mellerunden 2020

Resultatliste Mellerunden 2020

Mellerunden 2020
Offisiell resultatliste
23.02.2020

Løperne gikk Mellerunden motsatt vei i år. Dette pga sterk vesta-vind. Mellerunden går over Kjølafjellet i Øystre-Slidre, der var “bustint” for deltagerne. Bildet over er fra Kjølafjellet mot Vangsjøen og videre nord-vestover mot Jotunheiemen i februar 2020. Foto Håkon Bakkene

K18-19
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Maria Brenna Skrautvål il 1 3:09:21
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1
K20-24
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Gina Flugstad Øistuen Lyn Ski 2
Fullførte:0 Påmeldte:1 Startende: 0
K25-29
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Maren Wangensteen Øystre Slidre IL 8 2:38:27
2 Gine Lundstein OSI langrenn 4 3:00:04 21:37
3 Agnes Karlseng Lyn Ski 5 3:13:41 35:14
4 Helene Margrethe Mejdell Ullevål kiropraktorklinikk 7 3:18:41 40:14
5 Delphine Poirot BUL IL 43 3:30:33 52:06
6 Kristine Mamen Antonsen Elvia AS 3 4:04:17 1:25:50
Fullførte:6 Påmeldte:6 Startende: 6
K30-34
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Ingjerd Meling Ukjent 9
Fullførte:0 Påmeldte:1 Startende: 0
K35-39
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ragnhild Ouren Lillehammer Skiklubb 11 3:33:48
2 Ingerlise Grøthe Hemsedal IL 12 4:00:28 26:40
DNS Mona Strande Bærum Vest Racing Team 10
Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 2
K40-44
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mari Skavhaug-Flender Ukjent 15 4:33:31
DNS Hanne Westerheim DanielsenVang Skiløperforening 13
DNS Linda Sjøvik Brandbu 14
Fullførte:1 Påmeldte:3 Startende: 1
Skrautvål il
eTiming Utskrevet:23.02.2020 16:40:19 Side:1
Mellerunden 2020
Offisiell resultatliste
23.02.2020
K45-49
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Hege Pihlstrøm Ukjent 17 3:43:38
2 Evy-Anne Leikvoll Fana IL 16 4:03:14 19:36
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2
K50-54
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marit Wangensteen Fjellblom il 21 3:22:13
2 Sophie Dedekam Kryvi Bergen Kommune BIL/ Fana 22 3:24:34 02:21
3 Kirsti Midttømme Fana/NORCE 20 3:28:17 06:04
4 Brith Line Øverland Fana Langrenn 19 3:30:53 08:40
5 Hilde Haugse Fana IL 23 4:23:40 1:01:27
Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende: 5
K55-59
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Kristin Landmark Milslukern Driv trening 25 3:03:16
2 Torunn Grut Syril 24 3:08:25 05:09
3 Solgunn Marita Tverfjell Koll IL 26 3:45:56 42:40
Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3
M16-17
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Elias Månum Esp Etnedal Skilag 27 3:07:25
2 Thomas Sørbøen Bagn IL 161 3:16:08 08:43
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2
M18-19
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ivar Dragerengen Raufoss IL Langrenn – Team GTTL28 2:30:46
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1
M20-24
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Harald Øygard Rogne IL 34 2:11:33
2 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL/Team Synnfjell 32 2:11:58 00:25
3 Vegard Sæbu Skrauvål il 29 2:28:56 17:23
4 Erling Nyborg Owren gjøvik skiklubb 30 2:30:49 19:16
5 Erlend Sæbu Skrautvål il 163 2:31:06 19:33
Skrautvål il
eTiming Utskrevet:23.02.2020 16:40:19 Side:2
Mellerunden 2020
Offisiell resultatliste
23.02.2020
M20-24
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
6 Knut Einar Jakobsen gjøvik skiklubb 33 2:40:29 28:56
7 Stian Spakmo Ukjent 31 2:55:30 43:57
Fullførte:7 Påmeldte:7 Startende: 7
M25-29
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Eirik Mjelde Osterøy il 40 2:32:02
2 Erik Uller OSI langrenn 35 2:37:49 05:47
3 Martin Lysgaard Bærume Vest Racing Team – 36 2:40:41 08:39
4 Robin Hermelink Langrind Ukjent 41 2:45:38 13:36
5 Sivert Holmen Ukjent 45 2:45:48 13:46
6 Simen Schill Bjørndal Ukjent 42 2:48:36 16:34
7 Marius Ulland Hemsedal IL 162 2:55:30 23:28
8 Olav Neprud gjøvik skiklubb 39 3:08:39 36:37
9 Alan Cherry Equinor BIL 37 3:30:33 58:31
10 Ola Ødegaard PwC BIL 38 3:36:57 1:04:55
11 Michel Bohnenblust Ukjent 6 3:51:12 1:19:10
12 Fredrik Olsen Ukjent 44 5:36:47 3:04:45
Fullførte:12 Påmeldte:12 Startende: 12
M30-34
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Didrik Smith Fossum IF / Bull Ski&Kajakk 46 2:19:42
2 Morten Løchen Hemsedal IL 49 2:35:39 15:57
3 Steffen Tronrud Gjevre Skrautvål il 53 2:36:49 17:07
4 Jostein Rogstad Skrautvål il 55 2:42:35 22:53
5 Morten Eliassen Det Glatte Lag 159 2:44:40 24:58
6 Morten Haugen Skrautvål il 57 2:57:32 37:50
7 Kristoffer Bugge Holtung Team Sleivspark 51 3:02:08 42:26
8 Brede Hagen NTNU EPT 65 3:03:23 43:41
9 Ole Petter K Schmedling Nordea 48 3:04:04 44:22
10 Øyvind Lund Ukjent 58 3:04:18 44:36
11 Bjørn Gran Søa Bil 54 3:06:10 46:28
12 Petter Hauge Veidekke BIL 63 3:08:23 48:41
13 Johan Willem Coert Det Glatte Lag 64 3:10:42 51:00
14 Knut Masdal Deloitte B.I.L 62 3:12:24 52:42
15 Mathias Lunde Kristoffersen Fredrikstad Skiklubb 60 3:33:57 1:14:15
16 Adrian Aamnes Korsvoll IL 59 3:39:15 1:19:33
17 Mads Dørstad Det Glatte Lag 166 3:52:59 1:33:17
18 Eivind Visdemryggengutt Bentzen Sand Trofodermin i alle hull SK 61 3:53:14 1:33:32
19 Halvor Borgen Lindstad Equinor BIL Oslo 56 3:57:10 1:37:28
20 Nils Henrik Stene Det Glatte Lag 160 4:00:43 1:41:01
Skrautvål il
eTiming Utskrevet:23.02.2020 16:40:19 Side:3
Mellerunden 2020
Offisiell resultatliste
23.02.2020
M30-34
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
21 Jacob Næss Ryggen IL 50 5:16:19 2:56:37
DNF Ulrik Arneberg Ryggen IL 47
DNS Simen Einebærholm EIK gruppen 52
Fullførte:21 Påmeldte:23 Startende: 22
M35-39
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Torbjørn Småland Osterøyil 74 2:27:08
2 Kjetil Løvmon Holden Team Driv Trening Milslukern 70 2:32:22 05:14
3 Eivind Aukrust Norges Bank Idrettslag 76 2:44:35 17:27
4 Vegard Book Horten skiklubb 71 2:51:39 24:31
5 Sigmund Waaler Røed Lier Skiløberforening 72 2:59:57 32:49
6 Philip Strindberg Dette Var Langt & Vondt IL 68 3:08:55 41:47
7 Sebastian Eidem Dette Var Langt & Vondt IL 69 3:10:44 43:36
8 Øystein Molberg Asker skiklubb 66 4:26:11 1:59:03
9 Henning Walstad Dette Var Langt & Vondt IL 67 4:37:04 2:09:56
DNS Fredrik Hesselberg- Meyer Nesøya IL 73
DNS Geir Holden Holden Consulting 75
Fullførte:9 Påmeldte:11 Startende: 9
M40-44
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Daniel Kvåle Team Intersport Sogndal 79 2:30:11
2 David Støre Bærum Vest Racing Team 77 2:41:37 11:26
3 Fredrik Mohn Lian Patatas SK 80 2:45:52 15:41
4 Lasse Rypdal Bærum Vest Racing Team 78 3:00:45 30:34
5 Knut Magne Kolstadbråten Frøy 81 3:13:27 43:16
Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende: 5
M45-49
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Vegar Jøranli Nordre Land IL 88 2:20:57
2 Stian Ulberg Skrautvål il 92 2:40:12 19:15
3 Lars Furuseth Oseberg skilag 82 2:47:21 26:24
4 Audun Folkedal Ål il 90 2:54:24 33:27
5 Morten Leikvoll Fana IL 84 2:58:21 37:24
6 Johannes Almås Furnes Skiløperforening 83 3:01:42 40:45
7 Nils Garvik Vestre Slidre idrettslag 89 3:05:04 44:07
8 Dag Steinset Moen spk 91 3:06:08 45:11
9 Terje Flaten Vegårshei IL 85 3:08:45 47:48
Skrautvål il
eTiming Utskrevet:23.02.2020 16:40:20 Side:4
Mellerunden 2020
Offisiell resultatliste
23.02.2020
M45-49
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
10 De Bilderling Sacha Trigt 165 3:22:26 1:01:29
11 Ulrich Spreng Blilie 86 3:36:40 1:15:43
12 Bård Haavardsholm Ekté SK 93 4:04:41 1:43:44
DNF Audun Torbjørnsen Vestringen IL 94
DNF Ivar Løvlien Moen Sportsklubb 18
DNS Lars Laukeland Jutul IL 87
Fullførte:12 Påmeldte:15 Startende: 14
M50-54
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Paal Sneve Skrautvål 114 2:32:36
2 Håkon Skrindo Gol il 107 2:38:37 06:01
3 Rune Morken Holmen IF 101 2:46:50 14:14
4 Arnstein Sørbøen Ål il 98 2:48:34 15:58
5 Gunnar H. Lille Asker skiklubb 111 2:49:34 16:58
6 Petter Aasbø Hansen Team Driv Trening Milslukern 110 3:03:45 31:09
7 Vidar Sire Ål il 97 3:03:55 31:19
8 Erling Hagen Ål il 100 3:08:00 35:24
9 Svein Erik Lund Fana IL 104 3:10:40 38:04
10 Harald Månum Ukjent 95 3:19:03 46:27
11 Ketilolav Tveit Ål il 102 3:21:17 48:41
12 Baard Haugse Fana IL 105 3:22:12 49:36
13 Erik Lossius DNB/Fana il 103 3:28:00 55:24
14 Lars Dehlimarken Hadeland CK 108 3:33:45 1:01:09
15 Tore Jahren Ukjent 99 3:47:39 1:15:03
16 Espen Grøtnes Ukjent 112 3:59:06 1:26:30
17 Svein Helge Andersen Specsavers 113 4:02:28 1:29:52
18 Ole Goplen Torpa Ski 109 4:04:04 1:31:28
DNF Kolbjørn A. Rydvang Sogndal IL 96
DNS Ole-Christian Nymoen Team Råskinn 106
Fullførte:18 Påmeldte:20 Startende: 19
M55-59
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Morten Strømsodd Ringkollen skiklubb 117 2:36:46
2 Tore Bjerkrheim Team Sportsmanden 121 2:36:48 00:02
3 Eivind Fosheim Vestre Slidre IL 125 2:40:45 03:59
4 Terje Karlsen Fjellblom il 123 2:52:36 15:50
5 Per Skogli gjøvik skiklubb 122 2:57:56 21:10
6 Gunnar Fløystad Fana 124 3:10:20 33:34
7 Odd-Sverre Johansen Syril il 116 3:12:24 35:38
8 Jan Erik Skogsholm Ringkollen skiklubb 118 3:15:11 38:25
Skrautvål il
eTiming Utskrevet:23.02.2020 16:40:20 Side:5
Mellerunden 2020
Offisiell resultatliste
23.02.2020
M55-59
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
9 Ivar Solhaug Fana IL 119 3:17:57 41:11
10 Tore Øygard Hakadal il / NBR 120 3:20:35 43:49
11 Nils Magne Slinde Syril 115 3:39:12 1:02:26
12 Lars Klatran Nittedal IL / NBR 126 3:50:46 1:14:00
DNF Erlend Råheim Aurskog-Finstadbru Sportsklubb 127
DNS Per Egil Rygh Lillehammer skiklub 128
Fullførte:12 Påmeldte:14 Startende: 13
M60-64
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Olav Sveum gjøvik skiklubb 129 2:43:06
2 Stein Grimstad Asker skiklubb 139 2:46:46 03:40
3 Sverre Løken NSR 164 2:59:14 16:08
4 Eirik Prestmo Ringkollen ski 134 3:02:45 19:39
5 Torgeir Lindtveit Kolbotn IL 143 3:08:11 25:05
6 Bjørn Knudsen Fana il/ Tidende 130 3:08:19 25:13
7 Ola Indergaard Konnerud 142 3:09:23 26:17
8 Ingar Hals Syril 135 3:14:15 31:09
9 Kjetil Bjørset Førde il 138 3:16:22 33:16
10 Ivar Henjum Syril 132 3:16:52 33:46
11 Knut Helland Fana IL 158 3:21:45 38:39
12 Kåre Træen Sogndal IL 131 3:22:43 39:37
13 Helge Slinning Holmen IF 136 3:26:25 43:19
14 Morten Lycke IL Jardar / Holmen IF 141 3:51:46 1:08:40
15 Gunnar Søderholm Syril 133 3:52:55 1:09:49
DNF Arild Stensrud Ukjent 137
DNS Halvor Jordbakke jeløy skilag 140
Fullførte:15 Påmeldte:17 Startende: 16
M65-69
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Frede Hammerstad Jevnaker IF 145 2:53:02
2 Kåre Magne Losnegard Fagernes IL 148 2:54:11 01:09
3 Kåre Grøthe Hemsedal IL 150 3:04:06 11:04
4 Trond Eiken Fossum IF 144 3:15:33 22:31
5 Nils Erik Hulbak Hemsedal IL 146 3:15:48 22:46
6 Knut Jore Skiforeningen 151 3:16:01 22:59
7 Reidar Losnegard Førde il 149 3:20:18 27:16
8 Pål Tobiasson Bækkelagets SK 147 3:21:23 28:21
9 Morten Wang Heming 167 3:27:53 34:51
10 Jan Rømmen Syril 152 3:29:58 36:56
Fullførte:10 Påmeldte:10 Startende: 10
Skrautvål il
eTiming Utskrevet:23.02.2020 16:40:20 Side:6
Mellerunden 2020
Offisiell resultatliste
23.02.2020
M65-69
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
M70->>
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Herbjørn Brennhovd Gol il 157 3:12:01
2 Tom Morten Kristiansen statnett 154 3:13:07 01:06
3 Ola Fosheim Vestre Slidre IL 156 3:47:49 35:48
4 Arne Lerum Sogndal IL 153 4:37:21 1:25:20
DNS Morten Svendsen Nesøya I.L. 155
Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 4
Totalt: Antall: 167


Ønsker du å bidra til flere slike artikler?
Klikk her


Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

eighteen − 6 =